Nytt för i år är att bankettmiddagen kommer att hållas i de pampiga Gasklockorna!! Detta gör att vi alla kan sitta i samma sal under sittningen och tillsammans avnjuta en fantastisk trerättersmeny, god dryck, livemusik och nervkittlande underhållning. Biljettpriset är 400 kr och man kan endast betala med kort/swish.
Om du inte kan delta vid biljettförsäljningen kan du be en kompis att lösa en biljett åt dig. Man får nämligen lov att köpa en biljett till sig själv + 1 biljett till en vän. Var noga med att anteckna eventuell specialkost/allergi.
Betalning sker endast genom betalkort eller med Swish.
Kom ihåg att det endast är medlemmar i Högskolemäklarna som får lov att deltaga på banketten. Vi kommer dock att ha ett eftersläpp så att övriga Gavleconiter har möjlighet att festa loss med oss i partyklockan
🎈
🎈
Mer info om eftersläppet kommer.

